Projenize Dair Her şey

Gayrimenkul platformlarımızla desteklediğimiz satış ve pazarlama süreçleriyle,
geliştirici firmaların doğrudan yerli ve yabancı yatırımcılara ulaşmasını sağlıyoruz.
Uzman satış ekibi ile profesyonel proje pazarlama

Satış Ofisi Yönetimi

Projenize Adanmış Ekip Ruhu

360 Proje Pazarlama olarak satış ofislerine yenilikçi, güvenilir, teknolojik ve projeye özel fikirler geliştiren bir markayız. Birçok farklı disiplinden kişilerin bir araya geldiği, saha, satış, acente, pazarlama, danışman ve avukatlardan oluşan ekibimiz ile birlikte stratejiler üretiyoruz.

Projenizin ihtiyacı olan tüm yönleri kapsayan bir yönetim anlayışı ve başarı için büyük azim ile çalışan bir ekip ruhu geliştirdik. Yüksek performansa sahip olan Satış Ofisi Ekibimiz, müşterilerimize A’dan Z’ye satışın her aşamasında bilgi ve tecrübeyle birlikte profesyonel bir hizmet
sunmaktadır.Müşteri takibi, satış öncesi ve satış sonrası gibi konular da müşteri beklentileri doğrultusunda hareket eden ekibimiz başarılı, güler yüzlü ve çözüm odaklı bir şekilde çalışmaktadır.

Yabancı yatırımcılara özel gayrimenkul danışmanlığı

Sale Property Turkey

Geleceğinize Yatırım Yapın…

Sale Property Turkey, 2014 yılından bu yana Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılara, satış öncesi ve satış sonrası tüm süreci kapsayan gayrimenkul danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Yenilikçi Bakış Açısıyla Lider Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti

Türkiye’deki gayrimenkul trendleri, güncel gelişmeler, en son haberler ve veri analizleri hakkında detaylı bilgiye sahip deneyimli uzman ekibi ile müşterilerine kişiselleştirilmiş özel tavsiyelerle, yenilikçi ve hızlı çözümler sunan Sale Property Turkey profesyonel iletişime her zaman önem vermektedir. Yalnızca satış öncesi değil satış sonrasında da tüm işlem sürecini; hassasiyetle yöneten Sale Property Turkey %100 müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir.

Gayrimenkul projelerinin ücretsiz danışmanı

Projeskop / Projescope

Projescope

Projescope.com webportalı, Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yabancı müşteriler için geniş konut projesi portföyü sunmakta ve çok uluslu profesyonel satış ekibi ile yatırımcıların doğru gayrimenkul projelerine yönlendirilmesi için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.

Projeskop

Projeskop.com webportalı, Türkiye’de yatırım amaçlı mülk satın almak isteyen veya yaşam standartlarını talepleri doğrultusunda şekillendirmeyi hedefleyen yerli müşteriler için geniş konut projesi portföyü sunmaktadır.

Satış ofisleriniz gayrimenkul platformlarımız ile birlikte istediğiniz satış başarısına kavuşuyor.

2. El satış ve kiralama organizasyonu

ABBA

ABBA, tecrübeli ve eğitimli profesyonel ekibi ile yatırımcılarını en etkili çözüme ulaştırmayı hedef bilen, güven ve tecrübe üzerine kurulu 2. El satış ve kiralama organizasyonu sunmaktadır.

Türkiye genelinde 2005 yılında başlayan sektör deneyimi; proje satış ve pazarlama organizasyonu, konut, ofis, otel ve ticari ünitelerde başarıya ulaşmış olup, yatırımcıların taleplerini titiz ve özenli bir şekilde karşılamanın deneyimiyle devam etmektedir.

2017 yılında sektör deneyimini ABBA markası altında birleştiren firmamız müşteri ihtiyaçlarına yenilikçi, başarıya ve hedefe götüren fikirler ışığında danışmanlık vermektedir