Genel

Gayrimenkul Platformlarımız ile Tam Kapsamlı Proje Pazarlama!

360 proje pazarlama olarak, geliştirdiğimiz 360 derece pazarlama stratejimizi profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile yönetmekteyiz. Satış ofislerine yenilikçi, güvenilir, teknolojik ve projeye özel fikirler geliştiren bir marka olarak projenizi ele alıyoruz.

Sale Property Turkey, Abba Gayrimenkul, Projescope.com ve Projeskop.com gayrimenkul platformlarımız ile  satış ve pazarlama süreçlerimizi destekliyoruz. Bu sayede geliştirici firmaların doğrudan yerli ve yabancı yatırımcılara ulaşmasını sağlamaktayız.

Sale Property Turkey

Sale Property Turkey, 2014 yılından bu yana Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yabancı yatırımcılara, satış öncesi ve satış sonrası tüm süreci kapsayan gayrimenkul danışmanlık hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra Türkiye’deki gayrimenkul pazarlama trendleri, güncel gelişmeler, en son haberler ve veri analizleri hakkında detaylı bilgiye sahip  uzman ekibi ile müşterilerine yenilikçi ve hızlı çözümler sunmaktadır. Profesyonel iletişime her zaman önem veren Sale Property Turkey  %100 müşteri memnuniyeti ile yoluna devam etmektedir.

ABBA

ABBA, tecrübeli ve eğitimli profesyonel ekibi ile yatırımcılarını en etkili çözüme ulaştıran, 2. El satış ve kiralama organizasyonu sunan bir markadır. Türkiye genelinde 2005 yılında başlayan sektör deneyimi; proje satış ve pazarlama organizasyonu, konut, ofis, otel ve ticari ünitelerde başarıya ulaşmıştır. 2017 yılında sektör deneyimini ABBA markası altında birleştiren firma müşterilerine yenilikçi ve hedefe götüren fikirler ışığında danışmanlık vermektedir.

Projescope.com

Projescope.com webportalı, Türkiye’de ev sahibi olmak isteyen yabancı müşteriler için geniş konut projesi portföyü sunmaktadır. Profesyonel satış ekibi ile yatırımcıların doğru gayrimenkul projelerine yönlendirilmesi için ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir. En güncel proje bilgilerine sahip uzman ekibi ile müşteri taleplerine en uygun alternatifleri belirlemektedir. Satış sonrası süreci de hassasiyetle yöneten Projescope için müşteri memnuniyeti her daim ön planda tutulmaktadır. Projescope, yabancı gayrimenkul satışında uzman call center ve geniş saha ekibi ile projelerin en büyük çözüm ortağı olmaktadır.

Projeskop.com

Projeskop.com webportalı, Türkiye’de yatırım amaçlı mülk satın almak isteyen veya yaşam standartlarını talepleri doğrultusunda şekillendirmeyi hedefleyen yerli müşteriler için konut projesi portföyü sunmaktadır. Geniş emlak portföyü ile müşterilerine güvenilirlik, şeffaflık ve güçlü iş birliği çerçevesinde yardımcı olmaktadır. Ayrıca hem satış öncesi hem de satış sonrası tüm süreci ücretsiz bir şekilde yönetmektedir. Profesyonel, tecrübeli ve eğitimli proje danışmanları ile yerli müşterilere en doğru gayrimenkul yatırımını yapmalarını sağlamaktadır. ‘Tüm Projeler Tek Çatı Altında’ sloganıyla . Projeskop, Türkiye’nin en kapsamlı proje arama motoru ve en şeffaf danışmanlık platformu olmaya devam etmektedir.

Proje pazarlama hizmetlerimiz ve daha fazlası hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin..